Plecaki, nerki, listonoszki

Stylowych akcesoriów nigdy za wiele – zwłaszcza, jeśli idealnie pasują do Twojego stylu. Co powiesz na pojemny plecak, który wytrzyma z Tobą niejedną autostopową podróż? Nerkę, w której znajdzie się tylko to, co niezbędne? Albo portfel – taki, który idealnie zmieści się w kieszeni spodni? To i wiele więcej znajdziesz w ofercie skrojonej na Twoją miarę.

Wybieraj spośród całego mnóstwa streetwearowych dodatków. Proponujemy portfele, szale i paski, które świetnie zgrają się z Twoim codziennym lookiem. Jeśli rozglądasz się za męskimi saszetkami, spójrz na nasze nerki – praktyczne dodatki z modnych odsłonach. Wolisz coś pojemniejszego? Plecaki w kilku rozmiarach to nasza kolejna propozycja. Dla pań mamy z kolei listonoszki, czyli świetną alternatywę dla mainstreamowych damskich torebek.

Wszystkie akcesoria streetwear, które znajdziesz w naszym sklepie, to dodatki od najlepszych: Pit Bull, Patriotic, Outsidewear, PROSTO, Newbadline… jeśli te nazwy mówią Ci coś więcej, to bez wątpienia się tu odnajdziesz!

( ilość produktów: 27 )
pixel